ASAYİS EKONOMİ MAGAZİN SPOR POLİTİKA GENEL YEREL DÜNYA SAĞLIK KÜLTÜR-SANAT İLÇELER
SON DAKİKA :

Turgutlu’da sürdürülebilir kalkınma hedefleri anlatıldı

Turgutlu Belediyesi, Turgutlu Kent Konseyi, YAŞAMDER ve TURÇEP tarafından düzenlenen ‘2030 sürdürülebilir kalkınma hedefleri’ konferansında 2030 yılına kadar tüm insanların barış ve refahtan yararlanması için yapılması gerekenler konuşuldu.

Eklenme:18.02.2020 / 11:50          Güncelleme:18.02.2020 / 11:50
Linkedin Google
Turgutlu Belediyesi, Turgutlu Kent Konseyi, YAŞAMDER ve TURÇEP tarafından düzenlenen ‘2030 sürdürülebilir kalkınma hedefleri’ konferansında 2030 yılına kadar tüm insanların barış ve refahtan yararlanması için yapılması gerekenler konuşuldu.
Turgutlu eski belediye binasında Turgutlu Belediyesi, Turgutlu Kent Konseyi, Turgutlu Doğa ve Kültür Derneği (YAŞAMDER) ve Turgutlu Çevre Platformu (TURÇEP) tarafından ‘2030 sürdürülebilir kalkınma hedefleri’ konferansı düzenlendi. Konferansta konuşmacı olarak İzmir Büyükşehir Belediyesi Çevre ve Sağlık Komisyonu Üyesi Saadet Çağlın yer aldı.
Konferansta küresel amaçlar olarak bilinen sürdürülebilir kalkınma hedefleri konusunda katılımcılara Saadet Çağlın tarafından bilgiler aktarıldı. 2030 yılına kadar tüm insanların barış ve refahtan yararlanması için yoksulluğu sona erdirmek, gezegeni korumak gibi konularda küresel anlamda yapılması gerekenler konuşuldu. Program sonrası katılımcıların soruları Çağlın tarafından yanıtlandı.
Programa Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın eşi Sabriye Akın, Turgutlu Kent Konseyi Başkanı Fehmi Gülen ile birlikte çok sayıda vatandaş katıldı. Program sonrası Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın tarafından Saadet Çağlın’a çiçek takdim edildi. Böylesi önemli bir konferansın Turgutlu’da düzenlenmesinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Akın, “Tüm dünyada yoksulluğun ve adaletsizliğin ortadan kaldırılması için küresel anlamda yapılması gerekenleri konuştuğumuz çok anlamlı bir konferans oldu. Bizlere çok önemli bilgiler aktaran Saadet Çağlın’a ve konferansın düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür ederim.” dedi.
Etiketler :
Copyright © 2015 ManisaObjektifHaber.com İHA abonesidir.
www.ManisaObjektifHaber.com
info@ManisaObjektifHaber.com
Rss Mobile @ManisaObjektifHaber /ManisaObjektifHaber

Manisa Valiliği Manisa Büyükşehir Belediyesi Şehzadeler Belediyesi Yunusemre Belediyesi Manisa Emniyet Müdürlüğü Celal Bayar Üniversitesi Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM İhlas Haber Ajansı

Kurumsal

Künye İletişim Reklam

Yayın İlkeleri

Yayın Meslek İlkelerine Uymaya Söz Vermiştir Yazıların Sorumluluğu Yazarlarına Aittir

Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz. | Tasarım ve Kodlama : Atölye 45